wtorek, 27 grudnia 2011

Świąteczne scrapowanieKartek świątecznych zrobiłam niewiele i nie zdążyłam ich sfotografować. Musiałam jednak być w tym roku bardzo grzeczna, bo mój prywatny Mikołaj hojnie mnie obdarował. Zrobił to w tajemnicy, ale prezenty, które dostałam są trafione w 100%.
Mój zbiór wykrojników wzbogacił się o fantastyczne wzory i inne gadżety. Tak się z tego ucieszyłam, że na świątecznym stole rozłożyłam maszynę do szycia, maszynkę do wykrojników i powstała kartka na urodziny kuzynki Adki. Zupełnie o tej uroczystości zapomnieliśmy i w pośpiechu niezbyt mądrze rozplanowałam umieszczenie szerszej wstążeczki na kartce. Jednak kartka mi się podoba, a nowe wykrojniki są cudne!Bardzo podobają mi się kolorowane stemple. Sama nie umiem ładnie rysować i może dlatego lubię kolorować odbitki. Jeszcze wiele nauki w tej kwestii przede mną, ale sprawia mi to wiele frajdy. Niektóre elementy obrazka dostały nawet trochę brokatowego błysku.
Muszę się też przyznać, że moje kartki są niewymiarowe. Nie lubię trzymać się wyznaczonych rozmiarów. Dlatego najczęściej muszę do kartki dorobić kopertę. Najbardziej lubię koperty szyte.
Wśród prezentów znalazły się też przedmioty do domu, czym mam nadzieję niedługo się pochwalić. :)Dziękuję za tyle świątecznych życzeń. Sprawiłyście mi wiele radości!

7 komentarzy:

 1. Mikołaj wiedział co robi, karteczki są cudowne

  OdpowiedzUsuń
 2. karteczki -miodzio !!!!Ja też chyba byłam grzeczna .pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję dziewczyny, cieszą mnie Wasze słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mikołaje zawsze dobrze wiedzą co nam podarować:) piękne kartki:)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za życzenia!Kartki piękne!Niech atmosfera świąt zostanie w twoim sercu jeszcze na długo!!!Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo Zdrowia, morza Miłości , Realizacji planów, Szczęścia wśród Najbliższych !!!
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  Patti

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...